Červenec 2007

http://fantokiohotelth.blog.cz/

31. července 2007 v 23:08 | Jíťa,Terka a Áďa |  Friends site
B.E.S.T. blogík!!!!!!!
Sice neni o charmed, ale jinak je tam spousta pěknejch fotek : hereček,zpěvaček,herců a zpěváků.............!!!!!!!
Klikněte pro zobrazení blogíku!!!!!.....☺

Piper-jak šel čas....

31. července 2007 v 20:16 | Jíťa,Terka a Áďa |  Piper Halliwell
Piper v 1.sérii.......

Paige-jak šel čas....

31. července 2007 v 19:51 | Jíťa,Terka a Áďa |  Paige Matthews Halliwell
Paige ve 3.sérii.....

Phoebe-jak šel čas ....

31. července 2007 v 18:46 | Jíťa,Terka a Adík |  Phoebe Halliwell
Phoebe v 1.sérii....

Rose Arianna McGowan-životopis

31. července 2007 v 12:02 | Jíťa,Terka a Adík |  - Rose Arianna McGowan

Rose Arianna McGowanDatum narození: 05.09.1975
Místo narození: Florence, Italy
Znamení: Panna

Životopis: Rose se narodila francouzské matce a irskému otci, jako druhá nejstarší z šesti dětí. Vyrůstala v italské pobožné komunitě. Když jí bylo deset let celá rodina spolu se přestěhovala do Oregonu. V patnácti opustila rodinu a začala se živit sama mnoha různorodými příležitostnými pracemi, předtím než odjela do Los Angeles žila krátkou dobu na ulici. V Los Angeles začala navštěvovat uměleckou školu. A právě tady ji objevil režisér Gregg Araki.
Arkai byl zaměstnán výběrem herců do rolí ve filmu, "The Doom Generation" a Rose dal roli Amy Blue. Ještě předtím si zahrála v nevýznamné roli Nory ve filmu "Encino Man" (1992). "The Doom Generetion" byl dokončen v roce 1995 a zajistil Rose poměrně dobrou pozici na další budování herecké kariéry.

Alyssa Jayne Milano-životopis

31. července 2007 v 11:51 | Jíťa,Terka a Adík |  - Alyssa Jayne Milano
Alyssa Jayne Milano

narození:19.12.1972
Místo narození:Brooklyn, NY, USA
Znamení: Střelec
Životopis:
Alysa Jayne Milano má mladšího bratra Coryho a její rodiče jsou Tom a Lina. První významnější roli roztomilé dcery Tomyho Danzy Samantha ve filmu "Who's The Boss?". Od této doby pošla mnoha změnami image v jejích dalších filmových rolích a televizních vystoupení.

Po filmu "Who's the Boss?", měla krátké popové období na počátku devadesátých let, v této době několik popových alb, velmi úspěšných v Japonsku a Evropě. Prakticky je mnoha lidmi v těchto zemích považována více za zpěvačku, nežli herečku.

Další várka ksichtíků!!♠

31. července 2007 v 10:21 | Jíťa,Terka a Áďa |  Galerie charmed
Neměla jsem vařit tu pečeni,zase se mi něco seklo v zubech!!
.........................................................................
Leo!!Jsme na veřejnosti,záchod je támhle!!!
..............................................
Já mám zuby jako kobyla!!!!!
..........................................................
Jůůůůůůůůůůůůůů!!!!!!Piper,tys mi koupila tu novou panenku??!!!
...................................................................
Můj jazyk je hezčí než tvůj,Leo!Koukni!
............................................................
Leo,ty sis zase zapomněl vyměnit ponožky?!

Ksichtíčci.....:-)))

31. července 2007 v 10:10 | Jíťa,Terka a Áďa |  Galerie charmed
No jooo,máš pravdu Paige,ten démon se ke mě nehodí! Ale je tak klásnej!
.............................................................
Vážně Leo?Vážně ho máš takhle dlouhýho???
........................................................
Co dělá můj méďa na podlaze??!!!???
................................................................
Fůůůůůůůůůůůůůj!!!!Tamhle je velký lejno!!!
...........................................................
Myslíte, že postupem času,si tam dokážu strčit celou ruku???
..................................................................
Já sem přece hezčí,že jo???
.......................................................................
Wyatte...,maminka tě nenaučila chodit na nočník???
.......................................................................
Božícku Piper,ty jsi nahá!!!!!!!!
...............................................................
Ooooooooooo!!!!Zapomněla jsem si vzít podprdu!
......................................................
Nééééé!!!Můj hřeben zůstal doma!
.......................................................
To bude,ale velice zapeklitý případ....!!!
.......................................................
Mňam!!!Už druhej kelímek,a ještě mám hlad!
.................................................
Vypadám takhle,jako opravdové prasátko??
................................................

Wallpapers Charmed

31. července 2007 v 7:59 | Jíťa,Terka a Adík |  Charmed walls
Super wallíky.....♥

Jak to všechno začalo

30. července 2007 v 20:50 | Jíťa,Terka a Áďa |  ♥Opening♥
Ptáte se,proč jsme si vybrali blog právě o Charmed/Čarodějkách?Protože je to nejlepší seriál na světě!!!Jsou tam nejlepší herci a herečky...Každý den prožíváme jejich problémy,radosti a lásky s nima.Chápeme jejich rozhodnutí a držíme s nima v těch nejtěžších chvílích...Bere me je jako samozdřejmost,jako část našich já.Prostě jsou součástí našich životu a budou už navždy..
To je odpověď na vaší otázku....Doufáme,že vám náš blog poskytne to,co jste hledali....paaaa Jituška-Piper,Terezka-Phoebe a Adélka-Paige...♥


Něco o Leovi

30. července 2007 v 20:39 | Jíťa,Terka a Áďa |  Leo Wyatt/Brian Crause
Leo Wyatt je světlonoš seter a také manžel Piper.Leo zemřel ve válce,ale svojí smrtí zachránil mnoho jiných životů a tím byl zvolen, a stal se světlonošem.Nejprve šel k setrám jako opraář,a hledal jim kočku,jejich přátelského ducha-Kit.Zblížil se s Piper.Sestry zjistili,že je světlonoš,když vyměňoval žárovku-vznášel se.Od té doby je se setrami neustále,jako jejich opora,světlonoš,přítel,švagr a manžel.Vzal si Piper a má s ní dva syny.Leo,ale od Piper odchází vstříct novému poslaní jako starší.To vede málemk rozvodu,ale nakonec s e k sobě opět vrátí a Leo Piper a sestry navštěvuje.V osmé sérii má s Piper ještě jedno dítě-holčičku,kterou všichni očekávali,že se narodí jako první.Něco,se ale zvrtlo a tak se rodí jako poslední.Jmenuje se Prudance Melinda Halliwell.Leo s Piper zůstává a zestárne s ní...:-)


Moc tří!

30. července 2007 v 20:27 | Jíťa,Terka a Áďa |  World of Charmed
Magie je v rodině Halliwellů po staletí.Rodí se v dětech z generace na generaci.Nevyhla se ani sestrám-Phoebe,Piper,Prue.Jejich matku zabil vodní démon,když byli malé.Otec je opustil,protože nedokázal unést představu,že jeho tři "malé"holčičky jedou budou rozhodovat o životech nevinných po celém světě,stejně jako jejich matka.Proto je vychovala babička,byla to také čarodějka.Měla slabé srdce a když byli holky velké,zastavilo se jí už napořád.Ale když se tak stalo, a babička Penny zemřela,sestry už neměli důvod zůstat spolu.Babička byla to jediné,co je drželo pohromadě.Phoebe odjela do New Yourku.Když se vrátila,zvědavost jí nedala a šla se podívat do PODKROVÍ,kam jako malé nesměli.Našla truhlu, a v té truhle KNIHU STÍNŮ.Přečtela kouzlo a tak dostali sestry Halliwellovy své moci.Staly se největší hrozbou podstvětí,protože nikdo mocnější než ony nebyl.Pod stálím útokem démonů,ale bohužel Prue podlehla smrtelnému zranění a zemřela.Zdroj a všichni démoni si mysleli,že je kruh čarodějek zlomen,mysleli si to i setry,které se nemohli vzpamatovat ze stráty milované sestry Prue.Ale dvě osoby věděli,že moc tří se opět obnoví,byla to Petty a Penny,matka a babička sester.Oni jediné věděli,že Phoebe a Piper nejsou jediné,že mají ještě další sestru,a to nejmladší,nevlastní,sestru,Paige.Ale byla z krve čarodějky,takže i ona byla čarodějka.Nakonec se to Piper a Phoebe dozvděděli a tak byl kruh čarodějek obnoven-moc tří,znovu.


Něco o Paige

30. července 2007 v 20:03 | Jíťa,Terka a Áďa |  Paige Matthews Halliwell
Paige se v seriálu Charmed/Čarodějky objevuje až ve čtvrté sérii,po smrti Prue.Paige Prue nikdy osobně nepoznala.Není vlastní sestra Phoebe a Piper,protže její otec je světlonoš matky Samm.Vychovali jí e¨nevlastní rodiče.Je to nejmladší sestra.Nejprve nevěří sestrám,že je čarodějka,ale když objeví svou moc,pochopí to a nastěhuje se do domu Halliwellů.Přítel,se kterým vydrželá déle,se jmenuje Richard,je to čaroděj.Ale rozejde se s ním.Paige pracovala jako sociální pracovnice v South Bate City,ale dala výpověď a rozhodla se věnovat magii na full-time(na plný úvazek).V osmé sérii se zblíží s policistou Hennrym,za kterého se pozdějí vdá.Budou mít tří děti,dvě holčičky-dvojčata, a chlapečka.V této sérii se také stane ředitelkou mateřské školky...


Něco o Phoebe

30. července 2007 v 19:49 | Jíťa,Terka a Áďa |  Phoebe Halliwell
Phoebe,byla nejmladší ze sester,ale po smrti Prue je sestrou prostřední.Phoebe byla vždycky nezodpovědná a taková černá ovce rodiny.Thole všechno se,ale změnilo,když přišla nejmadší sestra-Paige.Z Phoebe se postupně stávala mladá zodpovědná žena.Její velkou láskou byl Cole Turner,čekala s ním i dítě.To se,ale nenarodilo.Cole udělal Phoebe zlou,nakonec ho,ale společně se sestrami zničila.Phoebe vystřídala mnoho zaměstnání,vystudovala vysokou psychologickou školu.Nakonec však zůstala u zaměstnání v novinách-píše články v rubrice Ptejte se Phoebe,v novinách The Bay Mirror...Phoebe nakonec porodí tři holčičky Cooopovi-amorovi..:-)


Něco o Piper

30. července 2007 v 19:30 | Jíťa,Terka a Áďa |  Piper Halliwell
Piper je prostřední sestrou,ale po smrti Prue se stává sestrou nejstarší.Piper nese velice těžce smrt Prue.Byla zvyklá,že má po svém boku nejmocnější a nejstarší sestru,to se ale bohužel změnilo.Piper také bere nesmírně těžce fakt,že má ještě jednu sestru,nejmladší sestru,Paige.Pomalu,ale jistě se s tím smiřuje a zasvěcuje Paige do tajů magie.Pipeřinou největší láskou je,a vždycky bude světlonoš Leo Wyatt.Piper si nejdříve vybírá,jestli má zůstat s Leem,nebo sousedem Danem.Nakonec si však vybere Lea,keterého si pak přes všechny těžkosti vezme.S Leem mátaké dva syny-Chrise a Wyatta.V osmé sérii,se jim,ale narodí ještě holčička Prudance Melinda Halliwell.Malá Prue se měla narodit jako první dítě,ale nakonec je nejmladší....:-).


Něco o Prue

30. července 2007 v 19:14 | Jíťa,Terka a Áďa |  Prudance Halliwell
Prue byla nejstarší ze sester Halliwellových.Mnozí také tvrdili,že nejmocnější.Byla to především ochránkyně svých dvou mladších sester.Proto často dělala dojem,že je přísná a chladná.Ve skutečnosti však byla citlivá tuto pravdu,ale před ostatníma skrývala.Měla špatný vztah s otcem,protože ho vynila za to,že je opustil.Nakonec se však vše vyřešilo.Její největší-životní láska byl Andy,kterého zabil již v 1. sérii WENDIGO.Prue se dlouho vzpamatovávala z jeho smrti,ostatně jako ze smrti matky.Vystřídala mnoho zaměstnání,pracovala v aukční síni.Ale její největší vášní bylo fotografování.Na konci třetí série Prue zranil démon SHAX,zranění nakonec podlehla.Prue umírá.