Prosinec 2007

CHARMED FUNNY VIDEA :D

31. prosince 2007 v 19:45 | Paige Áďa Matthews, Phoebe Terka Halliwell and Piper Jitka Halliwell |  Videos
Ahojííííííííí na NEW ROK VÁM PŘINÁŠÍME FUNNY VIDEA CHARMED :) Snad vás potěší, rozesmějou a budou sevám prostě celkově líbit :) Je jich hodně takže tak stručně : Sou booooombový!!! Určo se na ně mrkněte - stojí to za to a zatim ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK - HODNĚ ÚSPĚCHŮ,SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ A RADOSTI V ROCE 2008 :D:D Tak a zde jsou :) ::::
>CELÝ ČLÁNEK<

fotky charmed z 6. série

31. prosince 2007 v 18:49 | Paige Áďa Matthews, Phoebe Terka Halliwell and Piper Jitka Halliwell |  Galerie charmed
Ahůůjííí naši návštěvníčci :) Jak pak se vám vede??? Jo a jak probíhá Silvestr??? My vám tady přinášíme pár fotek charmed - Piper Halliwell as Holly Marie Combs , Phoebe Halliwell as Alyssa Milano a Paige Matthews as Rose McGowan :) jo a ty fota sou z 6. série - omluvte nekvalitu :):D A zde jsou

Paige sings & Piper and Leo - familly

31. prosince 2007 v 6:58 | Paige Áďa Matthews, Phoebe Terka Halliwell and Piper Jitka Halliwell |  Videos
Ahůjííííííííííí lidíííííííííííí
Tak tady je 1 videjko s Paige je z dílu : Nevidím, Nesliším, Nemluvím ( NNN :D:D:D) a je to úsek na konci kde Paige zpívá :) - a mocky klásně a taky jí to tam sluší :) - Tenhle díl milujem a videjko se nám líbí tak se na něj urč koukněte - ale to už je ovšem na vás :) 2. videjko je s Piper a Leem - mno a prostě jejich rodince :) je taky mocííínky hezkééé hlavně takové emocionální ale hezké :) 100% se na něj jukněte :) Jo a autor je uveden na konci videa :) zatííím pá pá :)
KLIKNĚTE NA CELÝ ČLÁNEK PRO ZOBRAZENÍ VIDEEK :)

5 Bleskajdááá - Vašich 10 NEJ

29. prosince 2007 v 6:00 | Piperuška Jituška, Phoebinka Terinka and Paiginka Adinka |  BLESKOVKY
AHUJÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ LIDÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ
Tak a máme tu ( po dlouhé době :x ) už ( =D=D=D=D) 5 Bleskajdu =D Je na téma Vašich 10 NEJ ... Doufáme, že se všichnííí zapojíte :) Tak a tady jsou otázečky ::::
>celý článek<

Soutěžíme - Hláásnete for us ??? Plíís ...

28. prosince 2007 v 0:35 | Piperuška Jituška, Phoebinka Terinka and Paiginka Adinka |  ♥Opening♥
Ahůůůůůůůůůjkýýýýýýýýýý tak co jak pak se máte ??? Mno sice je po Vánocích :( ale snad dobře ptz my upe nej. :D Jo a co jste dostaly k ježíšku pod stromeček ??? Jen povídejte sme zvědaví =)A tedka k tomu hlavnímu : plííísis nemohli byste pro nás hlásnout zde : charmed.blog.cz - soutěžíme tam s naším předešlím layem tak kdybyste byli tak hodný a hlásly =) - byly bysme mocínky lády =) Tak a to je prozatím, prozatím vše :)

10.design

26. prosince 2007 v 8:42 | Paige Áďa Matthews, Phoebe Terka Halliwell and Piper Jitka Halliwell =D |  Designes
Achojky tady Phoebe Terka Halliwell,přináším vám nový design,ptž Vánoce už jsou bohužel fuč..:((,ale o tom až někdy jindy,hlavní je, že jsem vytvořila new desin, už celkem dávno,ale tak Jituška i Adélka ho schválily,tak jsem jim chtěla udělat malé překvápko,...jen doufám, že se nebudou zlobit..:(
Name: Vehement Desire (Vášnivá touha)
Feat: Alyssa Jayne Milano
Design by: logo,barvy :Terík-Phoebe, ikonky,bannery...:Jituška-Piper,hlavní poradce všeho:Adík-Paige:-)
Colours: Blue,white
Od: 26.12. 2007
Do:Není moc vydařenej,takže dlouho ne...:D:D:D
Co na něj říkáte vy?


Úvod k této rubrice:)

26. prosince 2007 v 8:34 | Paige Áďa Matthews, Phoebe Terka Halliwell and Piper Jitka Halliwell =D |  Ask Phoebe
Achooojky lidiškové..:-)Tady Phoebe Terka Halliwell,takže v této rubrice vám budu odpovídat na vaše dotazy,můžete sem psát co se vám líbí a co ne,Piper Jitka Halliwell má nastarosti návody,a Paige Áďa Matthews zase epizody, nevím možná si to holky ještě nějak vymění,ale já zůstavám u této rubriky,takže kdyby měl někdo nějaký problém,ale i třeba pochvalu:),pište sem a já vám na 100% odpovím,zatím čauky...:-)

Dárečkýýýýýý

23. prosince 2007 v 20:52 | Paige Áďa Matthews, Phoebe Terka Halliwell and Piper Jitka Halliwell =D |  Dárečky

ŠŤASTNÝÝÝÝÝÝÝ A VESELOUČKÝ!!!
Tak a tady jsou dááááárečky for vááááás a only váááás =) .... Made by Piper Jitka Halliwell by Paige Áďa Matthews, Phoebe Terka Halliwell and Piper Jitka Halliwell =D . Mno doufáme že se vám budou líbit a že vás potěší a pro ty co nemáme dáreček : Hodně dááárečkůůů pod stromečkem a radosti o Vánocích =) Tak a když kliknete na CELÝ ČLÁNEK oběví se vám dáečky =) pááá pááááá (Zatííím pááá pááááá)


Vánoce:-)

23. prosince 2007 v 13:54 | Paige Áďa Matthews,Phoebe Terka Halliwell adn Piper Jitka Halliwell |  ♥Opening♥
Achojte naše love zlatíčka:-)
Mno víme,podle titulku si asi myslíte,že jsme se trošku přepočítali,nebo,že kalendář vyhlásil vzpouru a my si prostě myslíme,že VÁNOCE jsou už dnes.Pro většinovou úlevu to tak není:-)....Jenom chceme upozornit,že Vánoce se naštěstí nevyhnuli ani nám a probíhají v plném proudu...Znáte to,takový to : zdobení stromečku,předvánoční úklid,rodinné vycházky :-! :D....atd.,atd.,...Takže si nejsme jisté,že i přes to všechno budeme schopny udržet stálé aktuálky...To je asi tak všechno,takže Vám přejemé KRÁNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ....A také šťastná nový rok;-)WE LOVE YOU! :-*

Sisters spolu v 5. epizodě

23. prosince 2007 v 11:56 | Paige Áďa Matthews, Phoebe Terka Halliwell and Piper Jitka Halliwell |  Galerie charmed
Ahůůůůůůůjkýýýý všichni co ste tu a co máte aspoň z poloviny jak my rádi VÁNOCE
Hurááááááááááááááááá sláááááááááááva už jsou tu!!! =D=D Váááánoce přejeme vám hooooodně dárečků co ste si přáli :) jo a tady vám dáváme pár fotešek z 5. sérijky kde jsou všechny třiholčinky z new P3 ... Omluvte nekvalitu některých fotek :) Mno a tady se mrkejte jo a klikněte na CELÝ ČLÁNEK =D

Sestřičky spolu ve 4. sérijce

23. prosince 2007 v 11:24 | Paige Áďa Matthews, Phoebe Terka Halliwell and Piper Jitka Halliwell |  Galerie charmed
Ahůůůůůůůjkýýýý charmeďáčci
Tak už sme se konečně dočkali - máme tu 1 DEN PŘED ŠTĚDRÝM DNEM :-) a mi vám přinášíme mixík fotešek ze 4. série s new P3 ... Mocky jim to tam sluší uplně na všech fotenkách =) Tak a tady jsou ... Jo a ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE =) - pro případ že bysme vám do Vánoc nenapísali =) :::::

1x07 - The Fourth Sister (Čtvrtá sestra)

22. prosince 2007 v 6:00 | Adík-Paige,Terík-Phoebe a Jituška-Piper |  1. série
Ahojíííííííííííky
Tak podlouhé době zase jeden díleček z 1.série tentokrát to je 7 díl s názvem Čtvrtá sestra.Je tu stručný obsah, fotky, obsazení, Námět, Režije a Ikonka k dílu by Jituška. Snad se vám to bude líbit :-)....:::::......(>Click na celí článeček!<)

Narozeninky nejsladčí Alyssky:-)

19. prosince 2007 v 18:43 | Paige Áďa Matthews, Phoebe Terka Halliwell and Piper Jitka Halliwell =D |  - Alyssa Jayne Milano
Achojky....charmeďáci-loveláci a charmeďačky-lovelačky....:)
Takže tady Terka,a mám tu nej nej novinku:-)moje nejsladčí Alyssčátko slaví narozeninky,právě 35:)Já jí mám tak rááááda,asi jako Jíťa Piper,a Aďa Paige,všechno nej má milovaná Lyssie,přeju ti vše nej,za mě i za celý náš team charmed-lovely...:-)

Mixík fotek Piper Halliwell

18. prosince 2007 v 14:21 | Paige Áďa Matthews, Phoebe Terka Halliwell and Piper Jitka Halliwell |  Piper v 1. sérii
Ahůůůjkýýý lidí ... Mno myslím si že Piper byla v první sériji sla´dounká - krátká ofina jí slušila ... Sice Piper neni moc na nějaké ůčesy a spíš nosí rozpuštěné nebo v culíku vlasy tak to neznamená že by jí to neslušelo - slušíjí to tam a mooooc mno nemyslíte ???Tak a zde je pár fotešk ... ::::
>CELÝ ČLÁNEK<


Naše new NICKY:-)

17. prosince 2007 v 20:47 | Paige Áďa Matthews,Phoebe Terka Halliwell adn Piper Jitka Halliwell |  ♥Opening♥
Achoooojky loveláááčci:-)
Chtěli bychom vás obeznámit s nastalou situací:D:D....Nebojte se, k žádnému převratnému kroku se nechystáme :)..Jenom se nám už zdály trošku "ošoupaný" naše starý nicky - Adík-Paige,Terík-Phoebe a Jituška-Piper.Tak jsme se rozhodli pro new!! Ano,čtete dobře xD! takže naše new nicky zní - Paige Áďa Matthews,Phoebe Terka Halliwell and Piper Jitka Halliwell!!
Mno jo no..KLÁÁÁSA COOO???:D
Vaše názory nezapomeňte připsat do komentářůůů! We Love You:-*GRAPHIC ROZCESTNÍK

17. prosince 2007 v 20:24 | Paige Áďa Matthews, Phoebe Terka Halliwell and Piper Jitka Halliwell =D |  Art
BY TEREZKA (Phoebinka)
- Only made by Terík-Phoebe ...
BY JITUŠKA (Piperuška)
- Every by Jituška-Piper here ...
BY ADÉLKA (Paiginka)
By US ... ! :-)
-By Piper Jitka Halliwell and by Phoebe Terka Halliwell and Paige Áďa Matthews

Charmed-7.série!

17. prosince 2007 v 14:33 | Adík-Paige,Terík-Phoebe a Jituška-Piper |  Novinky
Takže,už zítra...;-),ty co obdivují seriál charmed,určitě ví,ano už zítra nova odvysílá první díl 7.série,určitě se máme na co těšit,jen tak abyste se měli na co těšit,tak vám každý den přibyde na našem blogu článek,ve kterém se dozvíte co bude právě za díl a k tomu fotky,videa atd...
Papapa..;-)
Terezka:)
Adélka
Jituška =)=)...

Hora splněných přání..:)

16. prosince 2007 v 20:44 | Adík-Paige,Terík-Phoebe a Jituška-Piper |  Stuff for you
Takže máme tu opravdu den splněných přání..:)Tady Terezka-Phoebe,...s Jituškou-Piper,jsme tenhle týden mákli a snažili se splnit všechny vaše zakázky takže,je tu pozadí na PC a záhlaví s Alyssou fot Anethu,pak jeden supportek s Lyss na charmed-dabing,pak záhlaví s Holly na charmed-superdenik.blog.cz,pak záhlaví s ashley tisdale pro sabííínku na blog ashleynkatisdale.blog.cz,pak ještě vánoční design s charmed pro siusen a k tomu support,takže jsme toho měly opravdu hodně naštěstí jsme to zmákly a tady to je:jj jako vždy já jako Terka,dělám záhlavka,pozadí apod,a Jituška supportky...;-)však to znáte:)

Ray Los Angeles Premiere - Red Carpet

16. prosince 2007 v 12:37 | Adík-Paige,Terík-Phoebe a Jituška-Piper |  - Alyssa Jayne Milano
Mno jako vždy tak i teď sou tu fotky s Alyss kde jí to mooooockrát sluší - jestli se vám zdá divný že teďka přidáváme fotky jen s Alyss tak je to proto že máme kupu jejích fotek uloženejch a ještě nejsou na blogu až je sem všechny dáme tak třeba zas budem přidávat hodněěě Rose nebo Holly mno a nebo všechny tři charmedky =) tak a tady to je - je jenom jedna ptz byly všechny 3 nebo kolik jich bylo stejný tak a dost žvatlání =D=D tady je ta beeeeeeeeeeeeeeest foteška Lyssí :