Únor 2008

Jezebel - ostatní fota+články

28. února 2008 v 19:29 | Piperuška, Phoebinka & Paiginka |  - Alyssa Jayne Milano
Ahujkýýý dneska sme vám ještě nic neaktuálkovali xD tak to chcem napravit :) - Dáváme vám sem fota a fota článků z magazínu Jezebel z Února 2008 - jestli si pamatujete tak sme Vám sem už dávali titulní fotku už zmiňovaného magazínu s Alyssou Milano :) Ale dneska vám sem dáváme ostatní fota + články z magazínu :) ::: (Alyssce to tam maxxximálně nej sluší :) mrkejte :) ::
>>>>celý článek<<<<

...Bohyně

27. února 2008 v 13:34 | Phoebinka,Piperuška and Paiginka |  Piper jako ...
ČMUSÍK :) Co robíte - snad s enenudíte :) A jestli jo, tak se můžete třeba mrknout na fota s Piper jako bohyně xD - Piper to tak mocka slušelo - měla supérní šatky... Mno koukněte se jestli chcete :) :D Zde ::
>>>>>celý článek<<<<<

Tak konec?:'(

26. února 2008 v 16:25 | Piperuška, Phoebinka & Paiginka |  Others things
Achooj!!!
Jojo,jak jistě všichni víte,dneškem skončil seriál Čarodějky...Kdyby ho jenom přestali vysílat tady,tak je to velká rána,ale ani ne tak zdaleka velká,jako fakt,že je prostě KONEC....Ehmm...My jsme se dneska šli koukat k nám,jako že u toho budeme spolu,až to skončí:'(. Díl to byl kráásnej,plnej emocí a lásky..Ale když běžely poslední minuty,tak u jsme to prostě nevydržely a vyhrkly nám slzy..Ještě chvíli po tom jsme jenom tak seděli a všechno jsme si to přebírali v hlavě. Vím,že pro ty,kteří to nesledují atd. je to jistě přehnaný,můžou si říct - ,,Bože,vždyť je to jenom pitomej seriál,ty s tim nadělaj!!"
Celý článek

57th NBA All-Star Celebrity Game - Show

26. února 2008 v 12:34 | Phoebinka,Piperuška and Paiginka |  - Alyssa Jayne Milano
Achojky :)
Máme pro vás fota z NBA All-Star Celebrity Game - Show - s Alysskou :) - Alyss to tam mocka sluší - ta čelenka je dosti dobrá :) Tak a zde se mrkejte a kochejte, mrkejte a kochejte :) :D xD ::
>>>>celý článek<<<

Letiště 8.5.2007

25. února 2008 v 16:33 | Phoebinka,Piperuška and Paiginka |  - Rose Arianna McGowan
ČMUSÍK :) Zde se mrkněte na sice už starší fota ( sou z 8.5.2007 ) s Rose z letiště... Rose to tam mocka mocííínky sluší - má tam supérní tričko s best brejlema, upe nádherný kraťásky :) - mno a celkově to k sobě dosti ladí :) Mno ale posuďte sami :) Zde :: xD
>>>celý článek<<<

For Danny

24. února 2008 v 22:12 | Piperuška, Phoebinka & Paiginka |  ICQ Ikonky
Čmusíííky Lidi naši :) (Zde Piperuška :D) Mno ps mi odešlo a tak sem se vrátila k pf (staré osvěčené kvalitě :D:D:D ) Mno sice už moc netvořim - mno moc vůbec :D ... Ale for Danna sem se přemohla a na přáníčko mu vytvořila II (IcqIkču) :D:D:D s Rose ...Snad se ti Danny bude líííbiti :) A Zde je :)

...Blázen xD :D :D :)

24. února 2008 v 13:19 | Piperuška , Phoebinka & Paiginka |  Piper jako ...
ČAUKÝ :) Máme pro vás fota Piper (úžasné...nej...nej...neeeeeeeej Piper :) z dílu kde jí démon (nebo zdroj - tďka přesně nevíme :D) očaroval aby si myslela že je blázen a zbavila se svojí a sester moc - naštěstí pro dobro a sestřičky to nevišlo :) Zde je pár fot :)::
>>>>celý článek<<<<

Co je "Kniha Stínů" ?

24. února 2008 v 12:01 | Piperuška, Phoebinka & Paiginka |  Book of Shadovs
Na netu sem hledala něco co bych mohla zařadit do new rozcestníku Book of shadows ... a našla sem super článeček o tom, co je to Kniha Stínů - je to velmi zajímavý a určo se tam dozvíte spoustu new věcí, které ste o Knize Stínů nevěděli :)
Kniha Stínů (anglicky "Book of Shadows") je starobylá tradice Wiccy. Kniha Stínů je něco jako "kuchařka" pro čaroděje a čarodějky.
Kniha Stínů slouží k zapisování rituálů, zaříkání, fází měsíce, informací o sabatech, popisu oltáře, citátů, kouzel, i zážitků. Bývají mnohdy bohatě zdobené a ilustrované. Někteří pohané dávají přednost méně romantické verzi: potřebné materiály schraňují v deskách nebo v kroužkovém bloku.
Na první stránce bývají informace o vlastníkovi a na druhé Wiccanské rede nebo úvodní požehnání. Kniha Stínů je považována za velmi soukromou věc, i když není přísně vzato rituální pomůckou, málokdy se půjčuje nebo nechává opisovat.
Členové covenů jsou často povinováni si vést Knihu Stínů podle zvyklostí tradice a do ní opisovat určené texty (cvičení apod.), obsah se často vůbec nesmí sdílet s nečleny covenu.
Ačkoliv toho již mnoho bylo "vyneseno ven", část obsahu Knihy Stínů tradičních covenů se stále dědí v iniciační linii.
Také se lze setkat s covenovou Knihou Stínů, která má zhruba funkci "misálu" (kniha mešních řádů v katolické církvi, pozn.). Obsahuje všechny rituály a zápisy o členech (iniciace a pod.). Každá tradice má svou mírně nebo zcela odlišnou. V tomto smyslu jde tedy o zapsanou praxi covenu.

Další formy Knihy Stínů

V dnešní době počítačů se začíná vyskytovat i "Disk Stínů" nebo "Soubor Stínů" (Disk of Shadows). Je stejný jako "Kniha Stínů" až na to, že je v digitální podobě na počítači.

Komerční zneužití

Vyšla řada knih, uzurpujících si tento komerčně atraktivní název. Bohužel jejich obsah je málokdy seriózním zdrojem informací o čarodějnictví. Spíše jde o dojem senzace, "jediná pravá a prastará Kniha Stínů" je toliko romantickou fantazií, která však stále neopouští představy řady hlavně mladých zájemců o pohanství, na čemž se dá dobře vydělat. Knihy Stínů se objevují snad ve všech televizních a filmových titulech s tematikou čarodějnictví.

Seriál Čarodějky

Kniha Stínů v Čarodějkách (orig. Charmed) je souborem popisů kouzel, lektvarů, bylinek a návodů na zničení nepřátel čarodějek. Dokáže se sama chránit před útoky ze strany zla. Na obalu Knihy je symbol ve tvaru triquetry, symbolizující Sílu tří.

Původ názvu

Kniha Stínů zní jistě tajemně, a spekulací o významu těchto slov je řada. Romantická představa hovoří o tom, že bylo třeba ji skrývat, čarodějnice se tedy scházely "ve stínech", proto Kniha Stínů. (R. Buckland - Velká učebnice čarodějnictví a magie)
Další výklad hovoří o tom, že tento svět není jediná realita, ale pouhý její stín.

Book of shadows ...

24. února 2008 v 11:18 | Piperuška, Phoebinka & Paiginka |  Book of Shadovs

Oooops:D

23. února 2008 v 20:33 | Piperuška, Phoebinka & Paiginka |  Phoebe Halliwell
Achojte:)...Tak jsem zase jenom tak projížděla blogy a narazila jsem na velice "zajímavou" věc...týká se Phoebe:).....A tady to je ;) ↓
Menší chybička,které by si jistě nikdo nevšiml.....Phoebe v díle 5x02 podepisuje svůj rozvod s Colem Ternerem...Problém je v tom,že se asi trošku zapomněla a změnila své jméno na Pheobe:D:D:D....(Phoebe)....Oooops XD

Dior Beauty Dinner

23. února 2008 v 13:00 | Phoebinka,Piperuška and Paiginka |  - Rose Arianna McGowan
Ahujký :) Jak se dneska vede ?? Mno my sme byli dneska od 9:45 do 10:45 na Mažoretkách a celkem to tam ušlo :) Až na to že budem vystupovat před celou naší 9 na plese - takže to bude zaručenej trapas :D Mno ale k článku :) : Je s Rose z Dior Beauty Dinner - Rose to tam mocky sluší (sice se nám víc líbí když měla ty tmavý vlásky, ale taky to neni tak zlý)Mno a zde se mrckněte :) :::
>>>>celý článek<<<

Víte,že??...

23. února 2008 v 11:20 | Piperuška , Phoebinka and Paiginka |  Interesting
Achojte:)...tak jsem zase surfovala na netu,a našla pár zajímavostí ze světa CHARMED:)... je to takové to "víte,že?" ale tady je toho mnohem víc,a mnohem víc zajímavýho,doporučuju přečist,není tam jen pořád dokola "Alyssa ma klaustrofobii" "Rose nesnáší ryby" nebo "Holly nemá v domě ani jedinou televizi"-to jsou věci,který moc dobře známe,ale tady v těch zajímavostech,jsou sice i tyhl věci,ale mnoho dalšího...:)Fakt doporučuju přečíst!!:) P.S.:kdo chce >celý článek<

Women's Jewels

23. února 2008 v 11:19 | Phoebinka,Piperuška and Paiginka |  - Alyssa Jayne Milano
AhuKIIIIIIIIS for you xD
Mno máme pro vás celkem new fota šperků z Alyssyny PRVNÍ KOLEKCE s názvem Women's Jewels (Women's-ženský, Jewels-špeky)Mno zde se na ně mrkněte - sou hezký :) XD ... :::
>>>>>>celý článek<<<<<

19.Února 2008

22. února 2008 v 16:08 | Phoebinka,Piperuška and Paiginka |  - Rose Arianna McGowan
Ahojky Jak pak se máte??? - Víme že sme dlouho nic nepřidali (celkem 4 dny), ale snad to neni tak hrozný - prostě teďka nestíháme ... Což každej zvás určo zná :)... proto sme se rozhodli že každej den - nejméně 1 článek na našem charmedblogu-loveláku uvidíte :) Tak a zde jsou fota Rose ze dne 19.2. 2008 :) ....
>>>>>>>celý článek<<<<<<

super animka:D

18. února 2008 v 21:51 | Piperuška , Phoebinka and Paiginka |  Animation
Achojte, projížděla jsem starý soubory a narazila na tohle,ta nej animka co jde:D:D...fakt BOMBA!:D nevím,odkud je,tak tu neni s prominutím ani zdroj!:DJe tam Leo and Phoebinka(my love):D:D...tak a tady je:
P.S.:jako ona neni nic extra,ale prostě něčím se mi líbuje:)

...Super Hrdinka

18. února 2008 v 15:39 | Phoebinka,Piperuška and Paiginka |  Piper jako ...
AhujKIIIIS :) Tak tady vám dáváme fota Piper jako Super Hrdinky - Piper to tam mocka sluší - má tam krásný vlásky. Na některých fotkách sou i Paige a Phoebe tak se pozorně mrkejte :D :)
PS: Bavil vás ten díl ???

Schopnosti Christy

17. února 2008 v 22:30 | Piperuška , Phoebinka and Paiginka |  Christy Jenkins
Pyrokinetic - dokáže pomocí mysli vytvořit oheň, je to kýžená čarodějka s velice vzácnou schopností
Telepatie - pomocí této schopnosti, se dokáže spojit s posvětím a odhalit skryté myšlenky ostatních lidí

...Karkulka

17. února 2008 v 15:30 | Phoebinka,Piperuška and Paiginka |  Piper jako ...
Mno tak tady vám dáváme fota Piper jako Karkulky :D - Fotky sou z 5. série z dílu 3. - Piper to tam sluší ... Fotky sou 4 tak a zde se můžete mrknout :)
celý článeček :)