Březen 2008

27.3. 2008

29. března 2008 v 17:07 | Piperuška, Phoebinka & Paiginka |  - Rose Arianna McGowan
Ahuuuuuuuuuujky ... ve čtvrtek 27.3. toho to roku byla Rose zachicena paparazzi v autě :) Rose tam je opravdu CRAZY :D:D:D:D XD .... Nej je ta 1. fotka :-* Tak se mrkněte a nezapomeňte kliknout na celý článek :)

Zrušeno..

29. března 2008 v 13:15 | Piperuška, Phoebinka & Paiginka |  News
Takže AHOJKY!
Tento článek je zaměřen na náš druhý blog (ch-lovely-graphic) !! My jsme se totiž rozhodli,že ten blog ZRUŠÍME! Lepé řečeno,už jsme ho zrušili...Důvody jsou prosté : prostě se nám zdál zbytečný a chodilo tam málo lidí. Graphic budeme přidávat pouze na zakázky,jinak ne.
To je asi vše,vaše názory a dotazy můžete psát do komentářů ! Mějte se KRÁSNĚ!
páááá xoxo your webmisses

Chystáme new design!

29. března 2008 v 7:55 | Piperuška, Phoebinka & Paiginka |  News
Tak achooojda!:)Včera mi Jíťa napsala jestli nezměníme na ch-l designek,a já s tím souhlasím, dneska na tom začnu pracovat a ve večerních hodinách by tu MOŽNÁ mohl být... Jinak na našem graphic blogu je new graphic, je tam wall s Kristen Bell(Veronicou Mars). To je zatím vše,tak se mějte...papa! jj a ještě něco, tenhle design bude s Holly, chtěly byste aby ten po holly byl s charmed? pište do komentů..:)
xoxo Charmed 4ever!
klikněte pro zobrazení původního obrázku

Alyssa jako těhotná xD

28. března 2008 v 10:00 | Piperuška, Phoebinka & Paiginka |  - Alyssa Jayne Milano
Ahooooojky máme pro Vás news fota Alyssky jako těhotné .... samo že ze seriálu My name is Earl ... Aly to tam moooooooooocka sluší ... JAko fakt :D Se mrkněte ... ::::
PPS: Na ch-lovely-graphic jsou new článečky
PS: Tuhle fotku zbožňuju s Alý :-* ↓
>>>>>>>celý článek<<<<<<<

Řetězáček (po dlouhý době)

27. března 2008 v 12:57 | Piperuška, Phoebinka & Paiginka |  Řětězáčci
Achojky LIDE! xD
Wšimla jsm si,žemáme wyplniti řetězáček od Alyssky (magic-charmed) a protože tady už dlouho nic nepřibilo,tak ho wyplním xD..Takže se do toho Pustím (Paiginka)
Co tě dokáže rozbrečet?
1, Který film? →Titanic xD
2, Která písnička? →When you're gone - Avril Lavigne (myslim,že se to tak píše,bo ne?xD)
3, Pohádat se s kym? → Kámoši :(
4, Který místo? → Jémine..Teda nic proti,ale nechápu,jak někho může rozbrečet nějaký místo:D - možná tak hřbitow xD

Charmed - jaká se vám líbí série s Prue??:)

25. března 2008 v 21:16 | Piperuška, Phoebinka & Paiginka |  Others things
Peace!:)Nebojte...nezapomněly jsme na vás:D,jen teďka nemáme moc čas...ani neni nic moc co bychom přidávaly...jinak zítra jedem do divadla, moc se mi tam necexD al co no, menší "kulturní vložka" mi neuškodí:D... vy milovníci charmed,jakou mate nejradši serii s Prue??.... pište do komentů:)..
1.serie:
1x02-37-sisters
Hmm....1.serie je fajne a tady ten dilek taky:-*
2)
2x04-12-sisters
Tuhle serii mám hodně ráda,je taková pohodová,ale přitom zajímavá...:)
3)
3x08-006-sisters
3. série...joo...ta je super:D...umim ji snad nazpamět..:D

News on ch-lovely-graphic

23. března 2008 v 17:22 | Piperuška, Phoebinka & Paiginka |  News
Ahoooooojky :-* Jak pak je ? .... Máme pro Vás novinku - konečně sme přidali na ch-lovely-graphic článek a dokonce dva :D:D:D - Jeden avatar a aktuálku do rubriky News :) Tak jestli se vám bude chtít tak se tam mrkněte ...
PS: Achjo já a Áďa nakonec Velikonoce budem dělat ... :(:(:(:( A toto vypadalo tak slibně :(:( Mno snad aspoň zejtra bude pršet aby k nám nikdo nepřišel :D:D:D ...
Zatím se mějte a VV - Veselé Velikonoce :D:D:D:D Pááá Páááá ♥♥♥

Ocenění - rozcestník

23. března 2008 v 17:14 | Piperuška, Phoebinka & Paiginka |  Awards
Juchůůů dárečky:D:-*..a tady se dozvíte jestli pro nás nebo pro vás...ROZCESTNÍK...volejte 3x sláva:)

...Furie

23. března 2008 v 14:39 | Piperuška, Phoebinka & Paiginka |  Piper jako ...
Ahoojky lidí Dlouho sme nic nepřidaly co ??? - Chci to napravit ... aktualizuju Vám pár fot Piper ( mého srdíííííška ♥♥♥ ) jako Furie ... Mno je to ze 4. sérijky :) Mno a zde už sou fota .. jo a brzo přibude 1x výrobek na ch-lovely-graphic tak se těšte ... :D Zde sou fota ... pak klikněte na celý článek :) ::::

AhujKIS lidí

21. března 2008 v 11:52 | Piperuška, Phoebinka & Paiginka |  News
Ahujký :-*:-* Mno včera jak sme už psaly sme byli na koncertě :):-* - Bylo to tam nej : Nejdřív sme si sedli pak byla Tereza Kenrndlová pak pauzička a pak RIHANNNNNNNNNNNAAAAA :-* - Ona stála za velkou clounou-plachtou, kterou strhli a všichni (i my) křičeli Wau Wau :) A ona začala zpívat nejdřív Pon De replay ... Ale nej bylo když začala Unfaithful a Don´t Stop a Musik - to bylo fakt nej to upe všichni znali a spívali to s ní - fakt to nemělo chybičku - je to zážitek na celej život :) Jo a neberte to jako kdybychom se chtěli vytahovat to ne .. jen sme mysleli že by Vás to mohlo zajímat co se tam dělo a jaký to tam bylo :) Máme i pár fotek tak tady je troška z nich :::

10.3. 2008

20. března 2008 v 12:15 | Piperuška, Phoebinka & Paiginka |  - Rose Arianna McGowan
Ahojky ... Máme pro vás HOT NEWS :D:D:D fota Rose ...
Rose to tam moooooooocka sluší :)
- Má tam supérní šatičky a skvělej klóbrc :D
Mno a červenou kabelku :) Mrkněte se :)
>>>celý<<<

Chojte Lidé Naší:D

20. března 2008 v 11:20 | Piperuška, Phoebinka & Paiginka |  News
Peace...:)Jak se máte? Já(my) uplně nejvíc dobře, páč jedem dneska na Riri, asi si řeknete, jéé, ty z toho nadělaj, ale Rihanna je prostě úžasná!!:-*... mno dost o koncertech a Riri, zpět k Charmed:)... Takže dneska tu přibyly photos Rosie:).. Je tam moc hezká, co?;-) Mno... jinak je škoda, že charmed skončili,achejo..ale co no, život jde dál...u nás chumelí...:'(proč zrovna teď?! Když máme prázdniny?! To je jak naschvál :-@ Taky nesnášíte Velikonoce jako já? Je to tak nefér vůči nám holkám(ženám)xD... Kluci přijdou, naflákaj nám, a pak si za to vezmou,od slepice těžce snesený,od nás pracně vyfouknutý a namalovaný vejce....DISKRIMINACE!:D:Dale holky,jako Jíťa a Áďa se maj, ty tenhle rok neotvíraj...:(a my zas joo...achjoo...:D mno nic,nic, pomalu bych mela končit:)...mam fajne naladičku,a strašně se těším na Veronicu Mars:-* fakt super seroš;-)...jj víte jak je ta písnička na začátku,ta je nejvíc dobrá., že jo?:)Teďka ji zrovna posloucham...:)tak papapapa...Mám(e) vás ráda/y:)... Užíte si prázdniny!:)
xoxo Phoebinka, Piperuška and Paiginka!

13.3.2008

20. března 2008 v 8:30 | Piperuška, Phoebinka & Paiginka |  - Rose Arianna McGowan
Ahojky ... Máte se ? My jo sme celý natěšený na Riri ... Tenhle článeček je s Rose z 13.3 toho to roku ... Rose to tam mocky sluší .... A co vám ????

6. bleskajda - " TY "

19. března 2008 v 12:46 | Piperuška, Phoebinka & Paiginka |  BLESKOVKY
ČAJ lidi :D JAk pak se dneska máte ?(my best - máme Velikonoční prázky:D, jo a napadlo u nás asi 10 cenťáků sněhuxD) Mno snad máte soutěživou náladu ... Hmmm ?? Ptz máme pro vás už (mno už:DxD) 6. bleskovku na našem blogu :) Tentokrát sem vybrala téma : " TY " :D ... Snad nám bleskajdu vyplníte popravdě :) Tak a zde sou otázky - Pro zobrazení klikněte na celý článek...

Rose Mc Gowann - Unknown

17. března 2008 v 18:26 | Piperuška, Phoebinka & Paiginka |  Rose
Ahujký lidí :) Máme pro Vás žhavě nové fota z photoshoopu s ROSE MCGOWAN :)xD...Je to sice jen páááár páááár fotek, ale i přesto parádních ... Rose tam má zrazavý vlásky , ale na některejch to lookuje jak kdyby měla hnědý vlásky.. mno a 2 sou černobílý a na jedný má kožich takže jen na jedný ... už moc žvatlám takže .... Zde máte fota :) xD :::(Klikněte pak na PS:):D

Alyssa Milano Wizard World Los Angeles 2008 Druhý den

17. března 2008 v 18:20 | Piperuška, Phoebinka & Paiginka |  - Alyssa Jayne Milano
ČAUKY :):-*** Jak pak je lidi? My se máme v poho ... plánujem velké věci :DxD ... MNo na těhle fotkáchu můžete vidět Alyssu Milano v supéérních šatkách,modrém nalíčení a !POZOR! se supéééér mrtvolkou - ke všemu rozpitvanou :D:D:D Mno Mrkejte na to :D::::

Diplomi za "5 Bleskajdááá - Vašich 10 NEJ"

16. března 2008 v 10:59 | Piperuška, Phoebinka & Paiginka |  For You
Ahojky :) Tak máme tu asi o 3 měsíce opožděná ocenka za 5 Bleskajdááá - Vašich 10 NEJ mno nemáme tedkom moc času, takže sou to jen takový ... mno mrkněte jo a výhercům gratulujem :)

Mercedes-Benz Spring 2005 Fashion Week

14. března 2008 v 20:30 | Piperuška, Phoebinka & Paiginka |  - Rose Arianna McGowan
Ahujkýý Lidííí naší :D Máme pro vás fota Rose z Mercedes-Benz Jara 2005 Fashion Week - Rose to tam mocXXXX sluší :) Mno zde sou :::: (na ch-lovely-graphic přibyde brzi new graphics ) :):D

Díky;-)

13. března 2008 v 18:01 | Piperuška, Phoebinka & Paiginka |  News
Achojky všichni!:)..Takže děkujeme za vaší podporu, vážíme si jí:)... Možná, že to Dan nepsal,ale zkuste se vžít do naší kůže,jak by bylo vám...hele, tímhle to snad uzavřem, nějakýho *** Dana!:)... charmeďáci-loveláci a charmeďačky-lovelačky mají totiž vždycky super náladu!:D...A jak se vůbec máte??.... My jsme dneska s holkama měly fakt "perfect day":D:D...ty jo,kdyby jste nás viděli, my jsme si třeba hráli na štormu:D... jako asi tomu nerozumíte,ale to je fuk,a nebo jsme si vzali šálu a začaly elektrizovat vlasy a pak si dávaly rány,njn pubeťačky:D:D... teďka bych asi měla bejt skleslá,páč jsem prodělala hádku na icq, hádejte kvůli čemu:D,ale vůbec to tak není, mám se skvěle:)...páč realnej život je mnohem důležitější než NĚJAKÝ prdlý lidi z netu!:)To nějaký je zvýrazněný proto,že to jsou jen vyjímky:)... Mno nic:)...pa-pa-pa štormové:D
P.S.:nějaká holčina mi teď píše,že se mi omlouvá, že ty komenty psala ona,ale popravdě, nepříjde vám to divný, že se k tomu přizná?!něco tu nehraje,ale ja už to nechavam plavat....:)
xoxo Piperuška,Phoebinka and Paiginka!:-*

"Malé překvápko!!"

12. března 2008 v 15:41 | Piperuška, Phoebinka & Paiginka |  News
Achoooj,Achoooj,Achoooj :-)
Jak se máte? Doufáme,že supér,páč my NE! Jenom tak brouzdáme po blogu..Teda ted bych měla napsat spíš po blocích,když už máme dva ( charmed-lovely , ch-lovely-graphic ) :)..Kouknem do komentů na ch-lovely-graphic a tam najdeme několik záporných komentářů ohledně naší grafiky. Nám NEVADÍ KRYTIKA,dokonce se ještě dá skousnout,když krytizujete a nenapíšete e-mail nebo blog/web. Ale vrchol všeho je,když nám do komentářů dost hnusně nadáváte a ani nenapíšete blog,nebo tak. Jestli se chcete dozvědět,jaké komentáře to jsou,jukněte na ch-lovely-graphic ke článku : Teri Hatcher - Secret of Smile...Je tam několik těchto hnusných,sprostých a trapných komentářů,ovšem aby toho nebylo málo,skoro každý z nich je pod jiným nickem. Trochu jsme zapátrali a zjistili,že všechny tyto osoby jsou vlastně jeden člověk - stejné IP. A zjistili jsme nejenom to,ale dokonce jsme tohoto "vtipálka" i "odmaskovali" .... Famfáry prosím,není to nikdo jiný,než Danny...Ano,ten milý,ochotný,ale jak jsme zjistili také velice zákeřný a podlý..Děkujeme Danne,že jsi nám již podruhé ukázal svojí druhou stránku a tím nám jenom pomohl...Takže jsme s tebou jednou provždy ZKONČILI!!! JASNÝ?!!!......Vám ostatním se moc omlouváme,že jsme to tak protahovali. Máme vás rádi a doufáme,že vás na netový kámoše potká víc štěstí,než nás ( tím samozdřehmě nepočítáme všechny ostatní lidišky které máme lády,vy víte koho myslíme )
xoxo your webmisses Piperuška,Phoebinka and Paiginka