- Alyssa Jayne Milano

Alyssa a Milo Thomas Bugliari

4. prosince 2011 v 13:31 | Piperuška, Phoebinka & Paiginka
Ahoj!:) Nevím, jestli to víte, ale Alysse(38) s Davidem Bugliari se narodilo miminko, chlapeček Milo Thomas Bugliari. Je mu tady teprve 5 týdnů a je opravdu roztomilej a Alyss to tady taky hrozně sluší!:) Ještě přidávám pár fotek Alyss jako těhule:):D


Alyss s Manželem Davidem

Alyss a psík :)

28. listopadu 2011 v 20:32 | Piperuška, Phoebinka & Paiginka
Alyss ma rada zvirata to o ni vime davno... Kouknete na fotku s ni a jejiho psika:) Je uzasny:)...Alyss vubec nestarne a i kdyz jsem projizdela jeji fotky po dlouhe dobe zda se mi porad stejne krasna:) Tak tady je ta fotka!

Alyss na letiši

10. října 2008 v 14:14 | Piperuška, Phoebinka & Paiginka
Alysska byla 22.8.2008 zachycena paparazzi na letišti v LA. Moc jí to tam sluší,je uwolněná a přirozená. Super outfit je její nejwětší plus,ae bodly by jiné tenisky a žádný klobouček,zwlášť né tenhle slamák :D jinak - její wlásky jsou hezy a ty mušáky jak by smetl :)
Tak se mrkněte ;)
Proactiv Commercial

12. září 2008 v 20:44 | Piperuška, Phoebinka & Paiginka

Tak našla jsem ASI nejnowější fotečku Alyssky:-*, mocka jí to tam sluší, je to asi nějaká reklama:)... wypadá tam moc nádherně:)..mrkejte;-)

Los Angeles Dodgers vs Arizona Diamondbacks - 02.08.08

3. září 2008 v 5:25 | Piperuška, Phoebinka & Paiginka
HELLO PEOPLE :-*. Tentokrát fotky s Alysskou, teda spíš fotka... je jen jedna a nekvalitní (zdroj-vincensnew.blog), Alysska je úúúplně dole v levém rohu. Má na sobě hezůůůů modré šaty (asíííc) a mocka jí to tam sluší :) Mno snad z té fotky něco pochytíte xD BYE BYE

New photos for Touch by Alyssa Milano

1. září 2008 v 10:21 | Piperuška, Phoebinka & Paiginka
Jojo, Zdravíííme :).Máme tu new fota, opět s Alyssou, tentokrát k příleřitosti pro Touch od Alyssy Milano.Al to tam opravdu moc sluší :):-*** Urč se mrkněte :);-)

Single With Parents (2008)

31. srpna 2008 v 19:18 | Piperuška, Phoebinka & Paiginka
Achoooooooooooooj, tentokrát aktuálně aktuálka, fotky s Alyss z tohoto roku, zdroj vincensnew.blog.cz, Alyssce to tam mocka sluší.... Fotky sou k new seriálku Alyssky ... určo se mocka těšíme na new info co?!xDDD Mno zde jsou photešky :

Alyssa with actress Annie Potts & actor Beau Bridges at Dodgers Game

26. srpna 2008 v 8:28 | Piperuška, Phoebinka & Paiginka
HI.WE♥CHARMED. Dnešní článek je se zaměřením na Alyssu Milano. Máme pro vás tedy fotky Al s herečkou Annie Potts a hercem Beau Bridges. Sou paparazzima vyfotografovaní na Dodgers Game. Je to poměrně nová fotka a Alyss to tam (jak jinak) mooooc sluší. Má na sobě modrou mikču, bílé tričko a ryfle :)... Jo a jestl ito nevíte, tak Alyssa upe zbožňuje Dodgers. ...

Pathology DVD Cover

20. srpna 2008 v 10:24 | Piperuška, Phoebinka & Paiginka
Čmaukýýý pusíci *muck* Máme pro vás DVD Cover k filmu Alyssy Milano Pathology. Al to tam mocka sluší a celkově je moc hezky provedený ... Ta mrtvolka na něm je dosti hustá hele :D:D:DDD Mno to by bylo tak vše :) ...

33 Club Party by MLB.com in New York - 13.07.08

10. srpna 2008 v 9:58 | Piperuška, Phoebinka & Paiginka
Achooooj looovelátka naše milý :-* ... Víme že to aktualizování dost šidíme, ale rozhodli jsme že vám sem teďka každej den něco přihodíme ... určo se těšte. Máme taky pár novejch avatarů (jak jinak) než od Piperušky. Mno tenhle článeček je s Alyssou ze dne 13.Července 2008 ... Alysse to tam moc a mooooc sluší ... má nádherný šaty :) ... CČ

10.července 2008-Alyssa Milano

13. července 2008 v 19:55 | Piperuška, Phoebinka & Paiginka
Alyssa byla na atogramiádě na CITIZEN´S BANK PARK 10.července 2008. Autogramiáda se týkala Touch. To je tak vše. Al na všech fotkách vypadá krásně a happy... a ta zelená příšerka, ta je úžasná!:-*

Alyssa v Komandu :D

6. července 2008 v 17:36 | Piperuška, Phoebinka & Paiginka
Achuuuj loweláci :)
Přinášíme info tak trošku s křížkem po funusu :D Mno,jedná se o to,že Alyssa Milano si zahrála etě jako malá (roztomiloučkáá :-*) holčina we filmu Komando spolu s Arnoldem Schwarzeneggrem!! Bohužel film už nemůžete shlídnout,páč ho odwysílali wčééra xD (5.7.)... Tady je menší info o filmíku =

Alyss fotka ze Single with Parents

3. července 2008 v 19:43 | Piperuška, Phoebinka & Paiginka
Takže Lyss natáčí Single with Parents a tady máme jednu její fotku z natáčení... hraje tam s jednou herečkou se kterou si už zahrála i v Charmed, s Liv Hutchings... S Al spolu hrály v díle 8x19 "Neklidné sny".
takže click na Cč

Alyssa Milano - sexy vegetariánka pro rok 2008:)

21. června 2008 v 16:31 | Piperuška, Phoebinka & Paiginka
Takže Alysska se stala nejwíc sexy wegetariánkou pro rok 2008, porazila tak např. Hayden Panettiere, Kristen Bell, Leonu Lewis, Pamelu Anderson nebo Natalii Portman;-) Alyss si to rozhodně zaslouží!

Alyssa jako těhotná xD

28. března 2008 v 10:00 | Piperuška, Phoebinka & Paiginka
Ahooooojky máme pro Vás news fota Alyssky jako těhotné .... samo že ze seriálu My name is Earl ... Aly to tam moooooooooocka sluší ... JAko fakt :D Se mrkněte ... ::::
PPS: Na ch-lovely-graphic jsou new článečky
PS: Tuhle fotku zbožňuju s Alý :-* ↓
>>>>>>>celý článek<<<<<<<

Alyssa Milano Wizard World Los Angeles 2008 Druhý den

17. března 2008 v 18:20 | Piperuška, Phoebinka & Paiginka
ČAUKY :):-*** Jak pak je lidi? My se máme v poho ... plánujem velké věci :DxD ... MNo na těhle fotkáchu můžete vidět Alyssu Milano v supéérních šatkách,modrém nalíčení a !POZOR! se supéééér mrtvolkou - ke všemu rozpitvanou :D:D:D Mno Mrkejte na to :D::::

Alyssa Milano opouští její hotel v New Yourk City

11. března 2008 v 17:52 | Piperuška, Phoebinka & Paiginka
Ahujííí :) Jak pak se máte ?? A co ste robili? My sme byly u Terky a hrály sme takouvou best hru :D:D:D:D a dívaly se na charmedky, povídali jsme si a tvořili graphic( na kterou se můžete brzy těšit na www.ch-lovely-graphic.blog.cz) Jo a tyto fota sou s Alysskou z USA ze dne 10.3 2008 (více v nadpise) Alysska tam má funny green baťůžek a jablko :D:D Tak se sami koukněte :) :::

Jezebel - ostatní fota+články

28. února 2008 v 19:29 | Piperuška, Phoebinka & Paiginka
Ahujkýýý dneska sme vám ještě nic neaktuálkovali xD tak to chcem napravit :) - Dáváme vám sem fota a fota článků z magazínu Jezebel z Února 2008 - jestli si pamatujete tak sme Vám sem už dávali titulní fotku už zmiňovaného magazínu s Alyssou Milano :) Ale dneska vám sem dáváme ostatní fota + články z magazínu :) ::: (Alyssce to tam maxxximálně nej sluší :) mrkejte :) ::
>>>>celý článek<<<<

57th NBA All-Star Celebrity Game - Show

26. února 2008 v 12:34 | Phoebinka,Piperuška and Paiginka
Achojky :)
Máme pro vás fota z NBA All-Star Celebrity Game - Show - s Alysskou :) - Alyss to tam mocka sluší - ta čelenka je dosti dobrá :) Tak a zde se mrkejte a kochejte, mrkejte a kochejte :) :D xD ::
>>>>celý článek<<<

Women's Jewels

23. února 2008 v 11:19 | Phoebinka,Piperuška and Paiginka
AhuKIIIIIIIIS for you xD
Mno máme pro vás celkem new fota šperků z Alyssyny PRVNÍ KOLEKCE s názvem Women's Jewels (Women's-ženský, Jewels-špeky)Mno zde se na ně mrkněte - sou hezký :) XD ... :::
>>>>>>celý článek<<<<<
 
 

Reklama