Piper v 4. sérii

Pár fot Piper Halliwell ze 4.série

13. srpna 2008 v 9:55 | Piperuška, Phoebinka & Paiginka
HELLO, HELLO, HELLOOóo. Jak pak se dneska máte ??? :))) My sme fiit xDD ... Máme tu pro vás nááádherné fotky Piper ze 4.série. Piper tam lookuje velmi mladě, ale moc a moc hezky :* ... Fotek je, tak ... ehmm... přiměřeně xDD Pro zobrazení více fotek u tohoto článku klikněte na C E L Ý Č L Á N E K :)

Next photos Piper

25. června 2008 v 18:15 | Piperuška, Phoebinka & Paiginka
Mno ahooojíky zlatíčka xD :-* Právě jsem já (Piperuška) a Paiginka přišly od rybníku - byly jsme se spolu a pár kluky koupat - mno prča - co vám máme povídat :D.... škoda že Phoebinka :-* nemohla - je na promoci své tety ....mno tak snad někdy jindy mno .... :( Jinak se máme bezvadně - budou prázdniny, tak jak jinak, co ?!:-D....Tyhle photečky s Piper sou ze 4. série - Piper to tam mocka sluší, co myslíte ?....-Stačí kliknout na fotky :-)

Piper Halliwell ve 4.sérii

17. února 2008 v 14:20 | Phoebinka,Piperuška and Paiginka
AhujKIS tady Piperuška :) - Přidávám vám fota s Piper ze 4. série (Já mám nastarost rubriku - fotky Piper , Phoebinka fotky Phoebe a Paigunka zas Fotky Paige :D:D:D) Mno Piper to tam mocka sluší - hlavně na těch fotkách jak je v tom tmavě modro-černym svetříku a má culík Jsou to fota : 6,7a 8 :D:D:D :) Zde posuďte sami :) :::
////celý článek////
 
 

Reklama