Soutěže

SONKichtíky

16. července 2008 v 13:00 | Piperuška, Phoebinka & Paiginka
Mno takže zase Ahojíííííík xD:-*** Máme pro vás hlasovací část SONKsichtíku. Vybraly jsme celkem 11 ksichtíků od 6 přihlášených. Mno sou tu Ksichtíci s Piper,Phoebe,Paige, ale i s Billie,s Leem, s Colem mno a některé i podvojicích xD...Obrázky(ksichtíci) jsou očíslováni a u každého je přezdívka človíčka, který nám sem ten ksichtík poslal :-) Mno takže prosíme Komentit, ale hlavně HLASOVAT pro toho NEJLEPŠÍHO :-):-*** Hodně štěstí všem :-*
Prue a Phoebe ↓
----->1.
----->2.
Piperka ↓
----->3.
Lenush ↓
----->4.
----->5.
----->6.
Fabulous Shannen ↓
----->7.
----->8.
----->9.
AdushQa.Holly ↓
----->10.
Miuska ↓
----->11.
HLASUJTE ZDE V ANKETĚ...(vítěze čekaj nádherné ceny :-):-*)

SONK

12. července 2008 v 19:56 | Piperuška, Phoebinka & Paiginka
Čmauký laflíci *muck* Jak pak je ? ... nám se daří dobře xD a blogu ještě líp (DÍKY VÁM) Mno máme tu první SONK v historii našeho blogu ... :D Mno je to S(soutěž)O(o)N(nejlepší)K(ksichtík) ... Mno prostě ... Každý(kdo chce) si vybere ksichtík, který se mu osobně nejvíc líbuje.Může to bejt ksichtík Piper,Phoebe,Paige,Prue, ale i Lea, Billie, Wyatta ... mno prostě všech kdo si někdy zahrál v Charmed / Čarodějkách ... Až si najdete ten pro vás nej ksichtík, nahrajteho na http:http://img.enter4u.eu/ , napište do komentářů a pošlete. Poté vybereme pár těch nej , dáme sem anketku a vítěze odmněníme NÁDHERNOU CENOU (podle přání). Tak dotoho :-)... držíme palečky :-***

2.Bubbles

10. července 2008 v 18:28 | Piperuška, Phoebinka & Paiginka
Achoooojky ... máme pro vás soutěžku :-) ... Už 2. Bublinku na našem bločku *muck* ... 1. byla s Piper:-*, tak 2. je s Paige a Phoebe :-):-* Mno, jestli se chcete zapojit, stačí když napíšete do komentářů co si myslíte, že by Phoebe a Paige mohly říkat na fotce níže ↓... Budeme rády když se vás zapojí co nejvíc :-) Tak písejte a písejte :-):-*

1. bubbles :D

18. června 2008 v 15:44 | Piperuška, Phoebinka & Paiginka
Achuj lidi :)
Máme prwní bublinu na tomto blogu.. Prawidla jistě wšichni z wás znají ;) Ale tak pro jistotu - podíwáš se na daný obrázek a napíšeš,co si daná osoba/y myslí. Nejlepší komentář samozdrřejmě oceníme... Tak se do toho pusttě. Co si asi Piper myslí????? ↓↓↓

Shanny - Hot or not ?

15. dubna 2008 v 17:26 | Piperuška, Phoebinka & Paiginka
Ahuuuujky!
Takže je tu po velice dlouhé době Hot or Not ?
Pro ty,kteří se v těchto označeních moc neorientují - vybereš,jestli se ti daná osoba na obrázku líbí,bo ne...Jestli ano,hlásneš dole v anktetě Hot !
Jestli ne,zvolíč Not !
Je to jenom na vás ;-)

Neočekávané finále SONB 2007

9. února 2008 v 12:21 | Piperuška , Phoebinka & Paiginka
Achojky, takže rozhodly jsme se, i když to nebylo v plánu udělat finále SONB 2007 s 5ti finalisty/tkami... Takže postoupily těchto pět holek se skvělými blogy,tady je máte!!:
Tak tady z toho jasně vidíme,že postoupily Horalka, Simonita,Phoebe.Bea,krysty a Nika..:)Těmto pěti holkám blahopřejeme... ale jen jedna z nich může vyhrát,a která to bude,je jen a jen na vás,takže hlasujete pro svojí favoritku!! a tady jsou jejich blogy:
HORALKA
SIMONITA
PHOEBE.BEA
KRYSTY
NIKA
Takže, shánějte hlásky,a hlasujte v anketce...;-)

Velké hlasování - SONB 2007

23. ledna 2008 v 19:51 | Piperuška , Phoebinka & Paiginka
Choooooojte všichni, a hlavně vy soutěžící naši velké soutěže SONB 2007( nej blog/web 2007. Jak už jste si určo přečetly soutež má jedno kolo,a proto tady máte jedinečnou šanci hlasovat pro svůj blog, nebo svého favorita!
Takže, těšíme se na vítěze a teď..?ŠUP hlasůůůjte!!:)
P.S.:hlasovat můžete v anketě u článku;-)
DANNY
HORALKA
PIPER.ADA
ADELLE
LENULÍ
PECKA

SIMONITA

SIUSEN

ALYSSKA

NIKA

PHOEBE.BEA

ANNIE

PIPER-ŠÍDLO

KRYSTY

ADIK-PHOEBIK

SONB 2007 in charmed-lovely

19. ledna 2008 v 17:11 | Piperuška,Phoebinka and Paiginka
Achoojky charmeďáci-loveláci:-*
Už dlouho tady nebyla žádná novinka,takže vám tedka přinášíme SONB (soutéž o nej blog) 2007!!! Určo se všichni hlašte!Soutěž má celkem jedno kolo - hlasovací:) Ceny budou stát za to. Do comentů vyplňte tyto údaje...::
1)Nick + Jméno
2)název blogu
3)stáří blogu
4) v čem myslíte,že je váš blog vyjmečný
5) proč jste se přihlásili??
Otázky jsou velmi jednoduché....A proto doufáme,že se všichny přihlásíte...Na blog si dejte tento bannerek:-)Aby lidi věděli,kde pro vás mohou hlasovat;)
Jsme tu jenom Áďa s Terkou a neumíme dělat klikací bannerky,proto jsme tu dali jeden starší:D:D
 
 

Reklama