World of Charmed

jaký je wáš názor na Jenkinsnowi??

10. ledna 2009 v 19:34 | Piperuška, Phoebinka & Paiginka
Ahuuuuuj :-*
Už w předchozím článku se tu lehce rozběhla debata o Billie.. Proto je následující téma práwě o sestrách Jenkins - máte je rádi? Jsou wám sympatické?? Hlasujte dole w anketě a případně obhajte swůj názor w komentářích,rády bychom wěděly,jak zapůsobily na wás;) Děkujeme,mějte se ♥

Halliwell House :) (plus popisy jednotlivých pokojů)

24. srpna 2008 v 7:20 | Piperuška, Phoebinka & Paiginka
Achojíííííííííííííííky loveláčci *muck* Dneska vám přidáváme místo photos Čarodějek, něco ze světa Charmed a to doslova *kss* ... Tenhle článek je zaměřen na Dům Čarodějek/Charmedek. Máte tu popsán jak celý dům (dokonce i s adresou) tak jednotlivé pokoje, vchod a i půdu se sklepem :) ... Určo si tenhle článek předčtěte a prohlídněte pořádně kvalitní fotky. Tak to je tak vše, teď stačí K L I K N O U T na C E L Ý Č L Á N E K.

Dečka "P"

21. června 2008 v 20:09 | Piperuška, Phoebinka & Paiginka
Tak tady je dečka, kterou má každá charmedka, widěli jsme ji w díle 4. serie, když jde Paige za jeptiškou do kostela a ta ji da tuhle dečku, a Phoebe nebo Piper říká, "ta wypadá jako twoje deka" nebo nco w tom smyslu xD Tak tady to je... wpomínate si na ni?:)

Rodokmen charmedek

27. srpna 2007 v 18:21 | Adík-Paige,Terík-Phoebe a Jituška-Piper
Tak tady je rodokmen linie Halliwellů....Když najdeme ještě nějaké,určo přidáme,tak páááo...

Triqueta

17. srpna 2007 v 11:04 | Jíťa,Terka a Áďa
Triqueta jak jistě všichni víme je znak charmedek:-)a ja jsem vám o ní něco našla..:-)
- TRIQUETA symbolizuje svatou trojici- Otec, Syn a Duch Svatý. Neprerušený kruh znamená večnost, přirozená propletenost znamená rovnost a nerozlučnost Boží trojice.
Jsou to symboly tří bytostí - sily, cti a slávy, ale pritom je to vlastne nerozdělitelný Bůh.
- TRIQUETA se používá i jako znak něčeho, co má tři části, jako sou například i sestry Halliwellovy.
No a teďka ještě nějaký obrázky:-)
Podle mě je ten znak božííííííí.....:-)

Moc tří!

30. července 2007 v 20:27 | Jíťa,Terka a Áďa
Magie je v rodině Halliwellů po staletí.Rodí se v dětech z generace na generaci.Nevyhla se ani sestrám-Phoebe,Piper,Prue.Jejich matku zabil vodní démon,když byli malé.Otec je opustil,protože nedokázal unést představu,že jeho tři "malé"holčičky jedou budou rozhodovat o životech nevinných po celém světě,stejně jako jejich matka.Proto je vychovala babička,byla to také čarodějka.Měla slabé srdce a když byli holky velké,zastavilo se jí už napořád.Ale když se tak stalo, a babička Penny zemřela,sestry už neměli důvod zůstat spolu.Babička byla to jediné,co je drželo pohromadě.Phoebe odjela do New Yourku.Když se vrátila,zvědavost jí nedala a šla se podívat do PODKROVÍ,kam jako malé nesměli.Našla truhlu, a v té truhle KNIHU STÍNŮ.Přečtela kouzlo a tak dostali sestry Halliwellovy své moci.Staly se největší hrozbou podstvětí,protože nikdo mocnější než ony nebyl.Pod stálím útokem démonů,ale bohužel Prue podlehla smrtelnému zranění a zemřela.Zdroj a všichni démoni si mysleli,že je kruh čarodějek zlomen,mysleli si to i setry,které se nemohli vzpamatovat ze stráty milované sestry Prue.Ale dvě osoby věděli,že moc tří se opět obnoví,byla to Petty a Penny,matka a babička sester.Oni jediné věděli,že Phoebe a Piper nejsou jediné,že mají ještě další sestru,a to nejmladší,nevlastní,sestru,Paige.Ale byla z krve čarodějky,takže i ona byla čarodějka.Nakonec se to Piper a Phoebe dozvděděli a tak byl kruh čarodějek obnoven-moc tří,znovu.

 
 

Reklama